tema: uTorrent
Prikaz jedne poruke
Stara 26.7.2010, 2:27   #133
organizam
Član
 
Član od: 31.5.2007.
Poruke: 319
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 89 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: uTorrent - problem

Citat:
Marko069 kaže: Pregled poruke
Imam jedan problem vezan za jedan torrent.Fajl je tezak oko 11GB,juce sam poceo da ga skidam.Bilo je 1900 seeds-a i vise od 45000 peers-a,skinuo sam 82% juce,danas probam da skinem ostatak kad ono nigdje ni seeds ni peers,ona strelica ka dolje (downloading) mi je crvena umjesto plava!?
Sta li se moglo desiti sa tim torrentom???

P.S Jel moguce da je postao privatni torrent u medjuvremenu?

Mislim da ja sad imam ovakav problem. Razradiću ga.
Imam skinuto 50ak torrent fajlova i svi su ubačeni u uTorrent i čekaju red za skidanje. Ne skidam u istom trenutku više od 3 torenta. Tako kad stoje i čekaju izgledaju ovako kad je sve normalno.


Međutim kod mene situacija sad baš i nije tako normalna
Neki od torenata u uTorrentu počeli su da izgledaju ovako i to od jednom i ne znam zašto jer ništa nije menjano.



Pokazuje da nema seedera i leechera iako to nije tačno:



Guglao sam satima i nisam našao rešenje problema, a realno i na takav problem sem naišao na malo mesta. Ključno je to što piše inactive za Peer exchange i Local peer discovery. Pitanje je zašto?
A torent stvarno postoji i radi jer sam skinuo Vuze (totalno se pogubio i jedva se snašao ) i pokrenuo taj torent u njemu i bez problema ga je skindao.

Ponavljam, problem se pojavio od jednom, ne na svim torentima u listi, samo na nekolicini, i nisu svi sa pb-a ima nekih i sa privatnih trackera.

Ima li neko ideju zašto se ovo dešava i kako rešiti problem?
(Ne bih da pređem na Vuze)
organizam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke