Prikaz jedne poruke
Stara 18.6.2009, 14:47   #112
Bojan Cejic
Novi član
 
Član od: 14.6.2009.
Lokacija: Vrsac
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Angry Re: Dabre 'de su Kobre !???

Citat:
Chivan kaže: Pregled poruke
E sad, da ne postoji ne možemo da garantujemo, pa tako i ne možemo da ukinemo nalog. A da se pravi pametan - pravi se pametan, jer je Chexy dobitnik kućišta.
Prosledio sam pitanje kolegi koji radi rubriku, pa verujem da će vam se uskoro javiti.
Postojim, to je sigurno, a da li ja negde trazim mozda kuciste pa se pravim pametan ili sta? Ocigledno da vas to bocka. To sto sam ulogovan mojim imenom i prezimenom nema nikakve veze, a pitanje koje sam postavio je, da li je Bojan ili Bojana, a ne da li je to moje kuciste. Posto me zbunio post na forumu, koji glasi na ime Bojana. A u SK je Bojan. Prvo, svako iz Vrsca, zna, da je isti PUN Cejica, a ja licno znam bar jos tri Cejic Bojana. Drugo, licnu poruku sam dobio od Bojane Cejic, koja kaze "
Sta i ti Bojan Cejic!? I jos iz Vrsca. Pa lepo. Kobru ce dobiti tvoj imenjak, a ja sam njegova zena by the way ". Sta to mene briga, by the way??? Znaci da je njegova zena clan foruma, ok, zabuna zbog toga. Ali, OPET, kao da sam ja to pitao zbog kucista??? Kao da ne mogu da kupim u***** kuciste? I trece, svaka cast Administratoru za veoma NEPROFESIONALNO ponasanje!!! Svaka cast, nemam reci, kad samo pomislim da "takvi" pisu ono sto citam.

P.S. A vi sad obrisite post.

Poslednja ispravka: Bojan Cejic (18.6.2009 u 19:05)
Bojan Cejic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke