Prikaz jedne poruke
Stara 18.3.2018, 13:37   #10
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: P10 lite ili nešto drugo u cenovnom rangu da pravi dobre fotke

Citat:
Васили kaže: Pregled poruke
Gledam neki telefon do oko +/- 30.000, važna mi je kamera zbog fotkanja predela i baterija da je solidna da isprati to sve.
U tom rangu se vrtim i dvoumim između Huawei P10 lite i Samsung A5 2017, bez razmišljanja bi uzeo čistokrvni P10 ali je preskup..

Kako uzimaš telefon? Na ugovor kod "provajdera" ili sim free, unlocked u prodavnici? Ako je ovo prvo, A5 ćeš veoma teško naći. Ako baš hoćeš Huawei, probaj da potražiš Honor 9 lite, ili Mate 10 lite. Gde ovaj poslednji ima dva puta po dve kamere (dve spreda, dve otpozati), FHD+displej 18:9 od skoro 6 inča, 4 giga rama, 64 giga memorijskog prostora, i radi barem koliko sam ga ja isprobavao, veoma dobro. Takođe za razliku od Honora 9 lite, ima alu kućište, a ne stakleno. Mane su mu da za razliku od P10lite, nema NFC. Niti gorilla glass zaštitu, koju nema ni P10 lite.
Možeš da sačekaš i da kupiš, kada se pojavi, i ako se pojavi na ugovor i P20 lite koji će imati sve što i Mate 10 lite, plus NFC, ali i zub, tj notch, kao kopiju appleovog iživljavanja, koju je eto i google privatio i stavio u Android P.
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DArthShone na korisnoj poruci:
Васили (21.3.2018)