tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 8.7.2010, 21:19   #94
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
dz_Johnny kaže: Pregled poruke
@ High life

brate nemoj smarati....

GW2 je riba (ili koja god druga zivotinja) iste velicine kao i SW i WoW

SW i WOW gube bitku...ne nude nista novo, oslanjaju se samo na hardcore igrace...
a hardcore igraci su kao zene, jednom se naljute na tebe/firmu(ciljam blizzard) i 10 god ce te Mrzeti bez obzira na sve...(s*****i su diablo, s*****i su starcraft-igraju ga samo oni ubogi korejci, a o wowu da ne pricam)

Meni su Hearts of Ironi bolje igre (i krupnije zverke) od svih igara iz TW serijala, ali to ne menja cinjenicu da je TW serijal 10 puta (ako ne i vise) popularnii od HoI fransize. E sad, ja mogu sam sebe da lazem kako ceo svet strahuje od HoI4, i kako predstavlja direktnu konkurenciju Shogun 2:TW, ali necu jer je to nerealno.
Ne razumem u cemu je problem da prihvatis da su WoW i SWToR popularniji naslovi. To nista ne govori na racun GW ili GW2. To sto je Erik Klepton manje poznat od Madone, i sto se kod nas mnogo vise paznje posvetilo Madoninom koncertu nego Kleptonovom ne znaci da je Erik Klepton losiji muzicar od nje, ves samo da je njegova publika malobrojnija. Nista vise. Popularnost ne znaci kvalitet.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke