tema: Fifa 17
Prikaz jedne poruke
Stara 14.9.2016, 18:34   #44
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Fifa 17

iskreno izgleda kao interesantna igrica...
grafika-dotegli su modele igraca,stadion,loptu...u opcijama su za pc verziju dodali koliko vidim ultra settings-e I izgleda lepo,da napomenem da meni licno izgleda kao i da su animacije dotegli fino tako da sve lepo izgleda i radi odlicno(treba napomenuti da modeli igraca i face izgledaju zaista dobro I da recimo jedna od onih malih stvari koje zapadne za oko meni licno je bilo da se igracima prljaju delovi tela-laktovi,kolena..).
prezentacija-i ovaj deo je pretrpeo doradu vise nego neko radikalnije menjanje stvari(replay izgleda lepse),meniji izgledaju standarno ok-opet napominjem nista radikalno po meni ali prijatno za oko svakako
gameplay-e sad da ne pocinjemo prepucavanje koji je fudbal bolji(odmah da se ogradim da nisam probao demo pes 2017 za pc posto jelte Konami glumi ludilo kao EA pre 6-7 godina),ali ljudi meni se ovo zaista svidja.sutevi,pasevi,ubacivanja,golmani sve je dotegnuto tako da zaista(opet subjektivni osecaj-do duse I par drugara sa kojima sam probao se slazu samnom) deluje kao dobra igrica koja ce makar u PvP igranju pruziti dosta zabave.Utakmice standardno variraju u broju postignutih golova mada moram da priznam da sam postigao par bas lepih golova van kaznenog prostora,prijem prodjem jednog igraca i bam(I publika prati svaki pokret i pojacava ton kako "gol visi u vazduhu").
primer : prva utakmica naravno mancesterski derbi (ja man utd-ortak man city),ortak nije uspeo maltene celo prvo poluvreme da se oslobodi mog pritiska posto su moja krila stalno pratila gde se nalazi lopta i pravovremeno uletali i trazili pas,igraci koliko sam primetio sada ne staju u mestu kada bacite pas u vis u prostor vec nastave ka igracu i zaista je primetna razlika izmedju igraca u smislu brzine,suta,prijema lopte,slanja pasa....par puta se desilo da ortak pokusa da presence loptu ali tandem Pogba-Herera odlicno funkcionise.
+
prezentacija
grafika
razvijanje igre
golmani
the journey
menadzeri


-
nov penalty sistem(sto su menjali onaj stari i dalje mi nije jasno)-moguce da cemo se svi navici pa ce nam biti i bolji ali za sad onaj stari deluje bolje
taktike i dalje oskudne

Za sad od mene toliko posle 50+odigranih utakmica(sto protiv ortaka,kompa,the journey moda) mogu da kazem da mi deluje zanimljivo sad jos ostaje da vidimo koliko se razlikuju demo I full game kako to obicno I bude kod EA sports-a
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dulezmaj na korisnoj poruci:
bedazzled (17.9.2016), Morandi (14.9.2016)