Prikaz jedne poruke
Stara 26.10.2011, 15:55   #15
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: 8Gb ddr3 rama= 3,96Gb

Ma sada cu da probam sve to, trebao mi je net do malopre.

Ali koliko sam citao ume da zeza ova Patriot memara, to sam znao i pre kupovine, 2-3 x sam narucio Patriot Viper i Kingston hyper x ali nisu imali, uvek je nestajalo iako sam ja narucio, ko zna ko je to uzeo umesto mene. Ova je stigla i rekli su da ko zna kada ce imati neku drugi i eto.. uzeh.

E sada cu tako slatko da im vratim ovaj raspali Patriot i dolatim ko covek za Kingston hyper x 1600Mhz.

Ma ok je, ajde idite zdravom logikom, da li bi bios detektovao 8Gb da jeda modul nije ispravan ili da nije lepo ubacen ?
Ta mem ok lampica ne sija, znam kako izgleda, sinoc je pistala, nisam mogao da podignem sistem dok nisam uzeo knjizicu i video da treba ono dugme da se pritisne.

Dakle, bios i win prikazuju 8Gb a samo 3,96Gb je upotrebljivo, mislim da cu da narucim drugu memaru.

I da, gledam u kjnizici, podrzana je ova Patriot memorija. Pa ne izlazi bios svakih 7 dana pa da moram da flesujem zbog ovoga. A i Asus sajt je opretecen, nema sanse da udjem i da skinem novi bios, ako uopste i postoji noviji od ovog mog!
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke