tema: God of War
Prikaz jedne poruke
Stara 23.10.2021, 21:51   #28
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 717
Zahvalnice: 522
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: God of War

Pa da , nesto kao sada eskluzive od pre 10-15 i vise godina koje "jede" PC pa je lakse prebaciti . Skoro sam gledao Dantes inferno iz 2010 i bas tako je dostupan na PC , samo sto izgleda moze na tastaturi ali ne i na misu . Ima i neki projekat za TLoU a Zelda BotW je igriva .
Vise mislim na ove zbog kojih konzole posebno Sony imaju argument u odnosu na PC .
A zasto neko ko nije fan japanskih igara a ima PC koji je jos igracki sposoban ( GTX 1050Ti, R5 2400g i 2x8gb ram doduse na 2133 mgh) daje 400 evra na nitendo ,ukupno sa igrama, a ne na novu grafiku nema logike sem godine . Ja sam ga ubedjivao da kupi GTX1660 , jer ga znam, znam da ce da se smori i bice mu krivo ko sto vec jeste sto vec sad ove igre mu ne rade kako treba al nekad sa 15 godina moras sam da pogresis zato sam i popustio doslovno rekao "ok imas blagoslov da pogresis" a bice tako i tako. bukvalno sam sam ko klinac imao isti refleks a ne pomaze ni industrija marketinga koji ih radi pogotovu u tim godinama , vecina nikad ne shvati i zadrzi psihologiju deteta ispred izloga igracaka i onda svaki trejler, promocija i slicno "idemo uraaa". U potrosackom drustvu znati kupovati je zivotna vestina , nekad smo potomke ucili da ubiju mamuta sad kako da pazari komponente , sta je tu je.
Koreli A. je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke