Prikaz jedne poruke
Stara 1.5.2019, 2:33   #4
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: GnC2 (u izradi)

https://twitter.com/i/status/1123374199148634112

Ne znam da embedujem gif lol... lm, novi neprijatelj (namerno sporo puca i meci su spori, ipak je prvi nivo), još uvek radim na njemu ali sam malo se zamislio... da li da ostavim da može da se skoči na metak?

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
...prosto se nema dovoljno vremena a nisam lik koji može da radi tek par sati nedeljno na nekom projektu, ja imam burstove produktivnosti od po minimum 4-5h inače nisam toliko efikasan...
Isto, šta misliš što sam keca radio 1.5 godinu umesto 2-3 meseca Sad sam se izdresirao da radim gotovo svako veče 1.5-3h, al' i dalje nekad preskočim dan, nekad i dva... Ono što je meni pomoglo jeste da napravim listu, onda svaku stavku rastavim na sitnije, i tako... I onda kažem sebi, "ok ajd da preškrabam ovaj sprajt za metak" i kad to nacrtam za par minuta, obrišem, uradim iznova, budem bar malo zadovoljan, preškrabam sa liste... već mi otvoren app... krenuo sam... vidim šta bih mogao sledeće... za 2 sata uradim nešto...

Druga važna stvar je da sam odlučio da neću da radim preko 3h odjednom makar me krenulo k'o ludo. Osetim zamor, pogledam sat, ako je prošlo 2.5 ili više, ne daj Bože ako je 3, sačuvam sve, zaustavim, vratim se sutradan sa novom perspektivom... Pre nisam mogao, kad krene mora odmah inače posle ne mogu da se nateram... al' sad kad sam se istrenirao da mogu... onda je to lakše i ostaviti za sutra.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
doctor (3.5.2019)