tema: The Sims 4
Prikaz jedne poruke
Stara 14.8.2014, 1:06   #53
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Sims 4

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Ne svidja mi se ovaj control panel...ali nikako, kao da je u pitanju beta/demo...a i dallje ne kapiram njihovu (glupu) odluku da batale "open world" iz Sims3 i vrate se na Sims2 i loading-ovanje cim promenite kucanstvo...kako god da se okrene...mislim da ovo nece biti ni blizu prethodna dva dela. Nadam se da gresim.

Nije bas bukvalno kao u Sims 2. Postoje celine, veliki deo komsiluka ce moci da se poseti bez ikakvog ekrana, dok ce deo grada imati (kako su obecali) jako kratko ucitavanje pa ce biti skoro neprimetno. Mozda je i bolje tako, jeste da je i meni krivo ali Sims 3 je postao neverovatno trom sa svim ekspanzijama, vreme ne moze da se ubrza normalno, pop in svuda gde okrenese cak i na nenormalno jakim kompjuterima. Na UI su radili ljudi koji stoje iza novog SimCity-ja...ako nesto zaista valja u novom SimCity-ju onda je to UI....e sad, kako ce se sve ovo odraziti na Sims 4 ostaje da se vidi. Necemo cekati jos dugo pa da vidimo. Meni za sada najvise smeta to sto nema male dece (toddlers) i bazena....po meni apsurd (jos ako ubace u ekspanziji a ne u besplatnom pecu, jos veca katastrofa za ljude koji kupuju igru)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke