Prikaz jedne poruke
Stara 14.8.2020, 13:19   #201
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Halo Master Chief Collection

Predjen je i Halo 2, moram priznati da mi je bolje legao od Reach i CE. Remaster verzija je odlicno odradjena, sve izgleda i zvuci dosta bolje nego u originalu, sto nije bio slucaj sa anniversary edition za CE koji je bio (blago receno) bas lose odradjen (poptuno drugaciji art style koji je unistio atmosferu u vecini nivoa). Ukratko:

+ Bolji level dizajn (vise mogucnosti za flenkovanje, nema backtrackinga kao u CE itd)
+ Lozacki/maestralni soundtrack.
+ Blur Studios remasterovani sinematici. Zaista nemaju konkurenciju u industriji... Sinematike za SW:ToR sam odgledao bezbroj puta.
+ Dodatak dual wieldinga vecine oruzja.
+ AI je odlican, makar neprijateljski (saborci su mi, kao i u Reach i CE, ginuli u roku od par sekundi, i dalje su bili beskorisni u vecini situacija). Ne pamtim kada sam ovoliko puta poginuo u nekom FPS-u. Tuzno je kada igra iz 2004 ima bolji AI nego vecina modernih naslova. Mislim da sam u poslednoj "areni" na Gravemind misiji poginuo nekih 30-40 puta (igrao sam na Heroic tezini).
+ Prica mi je bila zanimljivija nego u Reach/CE, pre svega sto rat prvi put vidimo i iz drugog ugla, nije sve bas standardno good vs evil.

Sem par bagova na koje sam naleteo (npr. poslednji boss u igri mi je kompletno zabagovao, samo je stojao u mestu i pustio me da ga bombardujem sa citavim arsenalom) nemam nekih drugih primedbi. Ostalo mi je jos da predjem H3 i "Finish the fight".
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
doctor (14.8.2020), filpan (14.8.2020), MasterChief2 (15.8.2020)