Prikaz jedne poruke
Stara 7.3.2020, 9:42   #4
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Valorant by Riot Games

Ne znam sta su naumili, i kako ce da izgleda finalna verzija, ali trenutno sve ovo izgleda kao da su na kanter nalepili abilitije k'o piletu s*se. Sa Overwatchom ima samo prividno dodirnih tacaka, s tim sto su personaliti karaktera i abilitiji potpuno nemastoviti, monotoni, ponavljaju se. Po tome ih je i Apex Legends oduvao, znaci ni priblizno da pridju bar po tome. Sto se tice samog gejmpleja, drugacija igra od obe, da ih ne uporedjujemo bezveze.

Porede je jos i sa Rainbow Six Siege, igra ima destructible environment kao deo core dizajna, na koju foru oni misle da imaju sta da ponude Siege igracima? A opet, originalnost im je nula, pa ne moze da se kaze ni da ciljaju na neku novu publiku - vec iskljucivo na CS igrace.

Vec sam se raspisao, ali kakve su ono "magije", nula kreativnosti, niti su se potrudili da skockaju u neku pricu da ima veze sa karakterom, nego daj svima dimne bombe i dimne zidove i teraj. I da, naravno, prvi "agent" baci vatru po podu, drugi kiselinu, a treci napravi neku baru.

Ne znam, ajde videcemo kada izadje, ja stvarno ne znam koliko ovo tre ba da se nahajpuje da bi neko igrao. Trenutno, ni da prismrdi kanteru, a ovakvi abilitiji kakvi su sada samo jos vise otezavaju stvari. Da li je do alfe ili gledamo blamazu godine, videcemo uskoro.
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke