Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2021, 7:41   #249
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Neba leba.
Evo 6 ujutru sedim cekam prve radnje da se otvore i gledam na sta da spucam novac.
Duga prica al cekam odlazem , ocu necu,6 meseci , napravio sam i sestricu komp a da udjem u novu sa ovom karticom jok.
Otkad sam se povredio komp je (i onako vec velika ljubav) pola zivota i da imam grafiku koja je bar u rangu sa procesorom a tolike pare su otisle i tu se krpim za 40 fps uraaa


Ima u radnjama na stanju RTX 2060 evo ova. gotovo najjeftinija inace ,gigabjt je kao uradio ovu ver.2 a prva je imla neki problem sa hladjenjem, ili ne nemam pojma. Tako je tesko naci recenzije kupaca i bilo koga ,ima al za druge modele.
https://gigatron.rs/graficke-karte/g...0d6-6gd-420532

Ili da uzmem
Asus GeForce TUF-GTX1660TI-6G-EVO-GAMING

Ipak DLSS tehnologija i bolja je 2060 a opet kakv li je model , sa druge strane ni Asus nije bas zablistao na 1660ti modelu ali ne mogu da nadjem zasto je to jeftiniji od ostalih.
RTX 3060 mi je vec mnogo a i nepotrebno.
Gtx 1650 imam odkad je izasla kupiosam je kad je dosla, znaci za 4 meseca pra tri godine. Eto toliko ocekujem da se koristim i sledecim modelom .
Ps Moji ide u nabavku za grad to mi je prilika da "posljem" po karticu zato se i snebivam ovako rano( a jer sam blesav ako odlozim predomislicu se opet , novac je potrosen pa potrosen umesto da radi u kompu stoji bezveze namenjen neiskoriscen)
Glavno pitanje je da li bi pogresio da uzmem RTX 2060 gigabajt D6 g6 rev.2 ? Ima li ozbiljni falinku , ne mogu da nadjem recenziju, video nista o konkretnom modelu , samo koliki je FPS i na gigatron sajtu prezentaciju.

Poslednja ispravka: Koreli A. (28.12.2021 u 8:00)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke