tema: The Ascent
Prikaz jedne poruke
Stara 31.7.2021, 1:44   #11
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: The Ascent

Moze i sa kuka ili cucanj pa desni klik (visoko) , samo ne desni klik stojeci. Vec sam video na Steam-u lika koji je odustao kao " bug pogadjam samo civile " .Oni veliki sto beze na pocetku verovatno .
Ako slucajno igrac preleti preko kratkog pop-up a zna da ima nekih bagova u igri lako ce da zakljuci da nesto nije OK.
To je opet do igre , jer stvori nepoverenje zbog bagova .
Ja sam stigao do level 7 i nemam nijedan bug sto ne znaci da ih nema jer ljudi se zale a recenzije kazu nista strasno, ipak treba patch ili dva.
Ne igram nista sa kontrolorom ali mislim da je MEDIUM tezina na m&k makar HARD sa analognim stikom , nema sanse da je taj nivo kontrole kao mis i moguce da su bagovi oko aim assist . Ima 3 nivoa aim assist u opcijama ne reacunjajuci OFF .
Sa GTX 1650 sve na Ultra sve sem senki u 1080p ispod 50 FPS ne pada, u singlu barem.
Morao sam da se dlucim za Cherobilyte prvo jer sam to zapoceo a zaista obe igre , jedna ocekivana druga u stilu iznenadjenja sa protivnicke polovine i toliko zanimljiva da sam morao da odigram bar malo samo da vidim sta je i ono sto je presudilo da od vrlo dobre postane vrlo odlicna je luncher.
Igra zaista pocinje tek kad se dobije rocket luncher . Jer kazu to je tek pocetak ...
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
filpan (31.7.2021), mvasic (31.7.2021)