Prikaz jedne poruke
Stara 23.11.2021, 23:30   #75
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Uglavnom pozitivno ? 74% za besplatan multi odlicne igre.
Sta sad ne valja , u cemu je problem? I krenem da citam negativne i ovo je sustina zalba

if your not willing to drop hundreds of dollars to make your spartan look somewhat unique I hope you like the starting armor cause that what you will have for what looks to be many months
.
Mene se roditelji zezali da kad sam bio klinac (godinu-dve) toliko sam bio razmazen da kad mi daju belo mleko ja trazim crno kad mi stave kakao ja trazim zeleno (bukvalno) . Deca do druge trece godine treba da budu razmazena posle polako uce da razdvajaju emocije itd .
Vecina koja da negativnu ocenu besplatnoj igri u kojoj nema zamerke( a znamo kakve narocito multi FPS abominacije izlaze u poslednje vreme) sem "Gde je moji zlatni oklop" ima tu psihologiju razmazenog deteta.
I mislim da se najvise bune oni koji ce najvise para i dati jer osecaju pritisak da potrose, njima smeta prodavnica u igri koja ne utice na igru jer ih svrbi. Generacije i genraacije konzumerizma stvore tu psihologiju da ako ima mora de se kupi , sto je dobro jer zahvaljujuci njima ipak ogromna vecina igra po "besplatnoj ceni"
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke