Prikaz jedne poruke
Stara 17.12.2018, 23:47   #5
jordanac
Novi član
 
Član od: 6.5.2010.
Lokacija: Lozovik / Smederevo
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku jordanac
Određen forumom Re: Film "Bumblebee" - akcija!

Dakle,..Sto se generacije tice, definitivno prva, iz razloga sto je upravo kao prva ostavila najveci utisak na mene kao klinca kao nesto novo u tom momentu. Kasnije su se samo nadogradjivale i nadovezivale, ali, istina, tehnicki sve bolje sa svakom narednom. Osim toga, kad si klinac..tada ti to izgleda jos vise spektakularno kad se prvi put sa tim sretnes. :-)

E sad, sto se lika tice, tu je upravo bumblebee iz razloga sto je calac imao upravo zutu legenadrnu bubu za koju nas je kao klince vezivalo mnogo uspomena, putovanja i lepih zajednickih porodicnih trenutaka, a bumblebeeje bio najsimapticniji, jer , iako mali, ipak je imao svoju znacajnu ulogu u celom timu. Niko nije previse mali da bi imao veliku ulogu u nekom timu. ;-)

Pravda za bumblee-a

P.S. Tokom vremena kako sam ja rastao, rasli su i likovi i radnja, pa su postali zabava i za nas ( sada) odrasle, pa i dalje zeljno iscekujemo svaki novi nastavak. ( doduse, kao odrasli,delom i zbog atraktivnih cica, jer, gde su dobri "automobili", tu su i cice koje ih prate )
jordanac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke