Prikaz jedne poruke
Stara 28.4.2020, 21:50   #11
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Jeftin gamepad za borilačke igrice tipa Street Fighter?

Noname konkretno neki model je tesko preporuciti tek tako..najbolje je da uzme covek u ruku i pogleda sam. Te tabacine su daleko zahtevnije za odredjene tastere od npr fudbala..uvek bih se pre opredelio za noname gamepad u takvom slucaju - nije potrebna neka nerazumna preciznost ali izdrzljivi tasteri jesu potrebni. Ja sam onim crnim sto na njemu pise USB ekstra zadovoljan, naigrao sam se najrazlicitijih igara i jos je odlican posle 4 godine, cak se ni brojevi ne gule, ne krcka ne skripi nista.. Jeste logitech (imam 5-6 komada najrazlicitijih logitech gamepadova koje takodje koristim) lepsi i prijatniji pod prstima ali nije izdrzljiviji a jeste skuplji i najjeftiniji logitech modeli nemaju force feedback dok ovi noname imaju (mada i nije bas mnogo bitno). Dakle, noname gamepad, PS2 tj PS3 layout, tu je do 1000 maksimalno 1600 dinara i mislim da neces pogresiti. Za takve igre bolje ti ne treba. Ima nekoliko vrsta sa ps2-ps3 layoutom pa vidi koji ti odgovara za saku najvise. U principu su uglavnom slicni (neki imaju nesto izbacenije L2 i R2 tastere sto ne volim bas) ali ipak sam isprobaj. Stvar je i navike, velicine sake...

Poslednja ispravka: Laskaris (28.4.2020 u 22:20)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
orion22 (28.4.2020)