Prikaz jedne poruke
Stara 10.1.2015, 23:13   #181
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: RIP Winamp 1997-2013

Citat:
Jan Čmelik kaže: Pregled poruke
Zašto kad možeš da podesiš bilo koji taster ili kombinaciju tastera za bilo koju funkciju AIMP-a? preferences/player/hot keys/global
Podeseno mi je to, jos od winampa koristim hotkey funkcije, znam da ima svaki player to, ali dzaba kad igra ima prioritet, pa tastatura prepoznaje komande od igre, a ne od playera/desktop-a. Druga je stvar kad imas namenjene multimedija dugmice na tastaturi, koji ignorisu sve ostale funkcije tastature. Primer, dok igram, kad pritisnem ctrl + alt + home (play) i sl. windows daje prioritet igri koja je u fullscreen-u (pa nista ne reaguje), a ne windows, odnosno desktop aplikacijama.
Sve sam podesavao, i prioritet sam dao Aimp aplikaciji u task manageru, menjao razne hotkey kombinacije, al uzalud.
Neko ko je strucniji moze te prioritete da objasni, al sve u svemu, vecina igara kada se pokrene u fullscreenu, preuzmu prioritetnu funkciju u windowsu, osim kod igara koje ne uzimaju prioritet, kao kod Wow-a ili CS-a, kada mozes da pristupis desktopu preko Win tipke tokom igranja, onda reaguju i druge funkcije na tastaturi, kao sto je hotkey od playera.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke