Prikaz jedne poruke
Stara 9.6.2012, 9:16   #76
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Warlock: Master of the Arcane

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
I eto, dodjoh i do trece pobede. Prve dve domniacija na normal i hard, a treca holy grounds pobeda na impossible.

Posto igram sa poslednjim patchem, dovoljno je imati bar polovinu tih polja na mapi, sto sam ostvario osvajanjem 2 (od 3) druga sveta. Tokom cele igre bio sam u miru sa ostlim AI protivnicima, mada sam imao srecu da lociram dve holy grounds territorije i napravim tamo hramove, sto mi se dosta pomoglo da ocistim druge svetove (Hella Archers i Blademasters).


EDIT:
Ovaj put bez screenshotova iz partije, jer nisu toliko impresivni. Bio bi jedan setler ispred lokacije za Holy Ground, spreman da osnuje grad i proglasi pobedu. Ali eto zato sa victory screen-a.
I jos jedna holy ground pobeda od mene, na istoj tezini.
Igrao sam po prvi put monster frakciju,. i to sa onim Koatl magom, pa sam rano imao i dodatne jedinice.

Sve u semu, osvajanje 2 od 3 dodatna sveta (i svetih lokacija u njima) mi je donelo pobedu, slicno kao prethodni put. Ranije je bila u 94, a sada u 104 potezu.


P.S.
Mada... moram da priznam, koristio sam exploit, ili bag, kada protivnik oce da ti da sav svoj novac ili manu (nikad oba), da bi potpisali non-agression ili alliance (sto moze da bude ogromno na impossible). Nisam ovo nikad primetio u ranoj igri, uglavnom kasnije, ako malo sredis odnose sa nima (pretpostavljam kad postanu voljni da sami placaju za takav dogovor, samo je kalkulacija malo ubagovana).

Cim prekinu trenutni dogovor, mozes da potpises novi i tako zaradis mnogo, sto sam koristio da kupim jake unapredjene trupe i osvajam druge svetove.

Sledeci put, u dogovorima cu da trazim uvek po oba resura (npr X gold i 1 mana), jer pod tim uslovima mislim da se bag ne desava.

Poslednja ispravka: player1 (9.6.2012 u 9:25)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke