Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2020, 13:10   #7
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Sta kupiti u Telenoru?

Citat:
LIMAN kaže: Pregled poruke
Mi 9T Pro bez razmišljanja. Zapravo promenio bi mrežu pošto je Telenor preskup...
Elem... Mi 9T Pro, ubedljivo najbolji procesor, najbolji ekran, nema notch, uz GCam verovatno najbolja fotografija.
Baterije su slične kod svih, dugo traju.
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja imam isti problem, jedino ne valja što je ograničen izbor uređaja, inače Telenor nije ništa skuplji od ostalih a postpaid sa novogodišnjom promocijom je vrlo povoljan. Ima i onih uređaja na nekim popustima, možeš kako hoćeš da se dogovoriš za plaćanje itd...
U MTSu ti ne daju ništa na rate ako nisi njihov korisnik min 6 meseci (veću nebulozu nisam video odavno). U stvari može al treba podnosiš neku dokumentaciju ko da si terorista što je bezobrazno i uslovljavajuće i plus ne garantuje da će da odobre.
U vipu može neke solidne mašine uz ugovor za optimalnu količinu novca da se uzmu ali sam s njima završio, daleko im lepa kuća, posle 12 godina su me, praktično izbacili sami ekstremno lošim odnosom i nikakvim dodatnim pogodnostima za stare korisnike. Neo tarife su znatno lošije od telenorovih novogodišnjih.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke