Prikaz jedne poruke
Stara 16.4.2007, 0:42   #1
Todorov Nikola
Novi član
 
Član od: 15.4.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Unhappy Hitno mi treba pomoć !!!

Prijatelj mi ima dva problema:

Problem A
Imam problem sa kompjuterom - skoro da uopste ne moze da procesira podatke. Otkrio sam 2 greske kada odem na system, pa vidi molim te da li mozes kod nekog da proveris sta je i sta mi je raditi (ovde nemam koga da pitam).

1. System devices: PnP Bios Extenssion
2. SCSI & RAID Controller: ST3WOLF SCSI Controller (Standard Mass Storage Controllers)

Kada kliknem na bilo koji od ta dva prijavljuje poruku koja se svodi na sledece:
["cannot load driver device"]

Pokusao sam da updateujem drivere ali ne moze

Problem B
imam problem i sa desktopom - on je reinstaliran pre sest meseci i isto ima dve particije ali ako uradim system restore za C onda gubim gomilu stvari (tipa: instalaciju za wireless internet). Kod njega je problem sto sistem pada posle 5 minuta. Uspeo sam da vidim sta ne radi: driver za "Processor to AGP Controller 2571. Uradio sam disable i onda pokusao ponovo da ga instaliram, ali mi je prijavio gresku da driver nije prosao Windows test. Kada hocu da ga updateujem sistem pada jer to dugo traje...

Mislim da je problem nastao kada sam poslednji put hteo da instaliram update sa windows-a koji mi nije prihvatio.

MOLIM VAS AKO MOZE BILO KO DA MI POMOGNE

Poslednja ispravka: VojaM (16.4.2007 u 1:25) Razlog: Font iz Worda je mnogo sitan
Todorov Nikola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke