tema: Slusalice
Prikaz jedne poruke
Stara 5.6.2021, 21:22   #178
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Slusalice

Ako nemaš gde da probaš, ne znam da li je dobro da se kockaš.

Audiofilija nije jeftin sport, a zna biti vrlo subjektivan; Ja makar izbegavam da kupujem na slepo osim ako ne postoji adekvatan return policy, a i onda mi je problematično jer je to čitav proces koji traje, i može biti nepouzdan.

Za pomenute modele ne znam jer ih nisam testirao, izbegavam ANC jer kvalitet zvuka kod tih slušalica nije primarna stvar. U istom cenovnom okviru uvek će bolji kvalitet imati slušalice bez BT i ANC tehnologija, jer jednostavno nemaju trošak na tu tehnologiju.

Ako hoćeš "zabavne" slušalice, vizuelno privlačne, i koje solidno izoluju buku (closed-back, nema curenja zvuka napolje, iako ne ubijaju skroz ambijentalni zvuk) - Meze 99 Classics su model koji imam već godinu dana, i i dalje najdraže sluške u mom arsenalu. Već sam ih reklamirao na ovom forumu, ali vrede
Mogu se naći za oko 270e. Mislim da kod nas na KP postoji i Meze 99 Neo, ali njih nisam testirao iako i one imaju dobre recenzije. Sličan dizajn, pa kapiram i slična udobnost, a vrlo su udobne i za duže vreme nošenja. Nemaju veliku impedansu i mogu preko fona da se pokrenu iako uz odgovarajući DAC dobiju dodatno pojačanje i kontrolu, što je uvek korisno.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke