Prikaz jedne poruke
Stara 1.8.2015, 5:18   #9683
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Butterfly on a Wheel



На крају схватите да је ово један изузетно интелигентан филм који би био савршен да је, просто, другачије написан. Одличан је епилог, све се то лепо споји и преспоји, али лично сам љубитељ једноставности. На известан социопататски начин, симпатије ће вам бити на страни антихероја, Џејмса Бонда, а томе ће у многоме помоћи љигави, полу-талентовани Џерард Батлер у супротном углу.

Ево шта бих ја променио (разуме се, у спојлеру).

Spoiler za епилог:
Жена не би била саучесник. Она би морала да буде сведок коначног пораза свог супруга када овај повлачи обарач, желећи да убије своју љубавницу. Обоје би морали бити сломљени, како би права порука филма, о разарању породице, добила на снази. Ја бих тако "жртвовао" једног лика зарад општег добра (жена ту ништа није крива, разуме се, али посао је посао).


Seraphim Falls



Још мало Пирса Броснана (велики сам фан). Нисам задовољан. Типичан "осветнички" вестерн, са интересантно замишљеном али лоше реализованом поруком на крају, у пустињском обрачуну у подне. Извесна "анти-акција" прожима већи део филма и поприлично уме да намучи. Није лош филм, али ништа посебно...

Joe Dirt 2: Beautiful Loser



Ако сте фан првог дела, учините себи услугу и прескочите овај! Тешко је објаснити колико је овај "коктел лоших вицева" промашен. Ужасан, ужасан филм, са повременом симпатичном бизарношћу али ништа више од тога. Такође, шта је са овим Шугар-Реј-Марк-МекГратом, има га свуда? Ајде да је постао глумац у данима када је снимао "Someday", него сад по старе дана.. Изгледа да га је Шарканадо прославио и у новом послу, пошто од бенда, нажалост, нема ништа.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke