tema: [Mobilni telefon] Nokia Lumia 920
Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2013, 12:18   #28
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
ja dajem argumente,ti prozivas i pises gluposti,tako da necu da trosim vreme na raspravu
ja sam naveo stvari koje su me nervirale: mucenje da se doda gmail account,ocajna dropbox aplikacija,airdroid alternativa,nedostatak profila i odvojena podesavanja za zvuk,lose resen multitasking(svaka cast ako su godinu i po dana nakon objave sistema ubacili x za zatvaranje aplikacija),i jos gomila stvari. meni je ovo bilo dovoljno da promenim telefon
ja nemam potrebu da opravdavam svoju investiciju,niti sam ovde pricao o tome koji android telefon koristim. ako dajem pare mogu da biram sta cu uzeti od telefona,i meni se ovaj nije dopao,i rekao sam sta mi se nije dopalo.
ako ti kolega ima s3,taman lepo uzmes i snimis vs video review,prodjes kroz sve aplikacije,pokazes kako je lumia bolja
Kakvo crno mučenje da se doda google account? Ja zaista ne znam da li si ti probao 920-ku bez ikakvih update-a ali skoro sve stvari za koje imaš zamerke su ispravljene. Šta će mi dropbox kada imam skydrive sa najviše prostora od svih ostalih konkurenata? Rekao si da ne postoji dropbox mada ne vidim nikakav značajan problem sa aplikacijom koja je trenutno na store-u.

Što se tiče airdroid windows phone je sve njegove mogućnosti imao ugrađene u sistem samo ti nisi čačkao po opcijama.

Dakle svi argumenti koje si pomenuo padaju u vodu. Cene koje navodiš apsolutno nisu tačne, možda jesu tačne kod naših lopova. U normalnom svetu svakako nisu. Dovoljno je da pogledaš wpcentral, wmpoweruser i videćeš da nisi u pravu. I još jednom, lumia 920 nije toliko koštala kada je izašla, toliko je možda koštala kod mts lopina.

Toliko od mene ne želim više da se raspravljam.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Stefan 5 na korisnoj poruci:
Ivan_86 (5.2.2014), mciggzy (23.12.2013), todos (24.12.2013)