Prikaz jedne poruke
Stara 26.7.2011, 11:52   #7
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Ponuda telefona kod nasih operatera

posto razmisljam da pocastim sebe novim telefonom preko operatera,detaljno sam gledao ponuduna sajtu i blago receno me boli glava od kolicine gluposti koja se nalazi u cenama
telenor je moj prvi izbor,jer mi se ne menja mreza cak i ako znam da mogu da prenesem broj
najbolji paket u telenor mrezi je po mom misljenju prenesi i surfuj,pri cemu ne znam da li cu ici na varijantu 500 ili 1000,cije su pretplate redom 990 i 1790 dinara.
manje vise sam znao ponudu ali ulazim na sajt u sekciju pametni telefoni.listam,izbor nije los,ali takodje nije ni dobar.
prvi telefon koji mi privlaci paznju je wave 2,i on kosta u paketima 23k i 16k,sto relativno nije losa cena,a opet moglo bi i jeftinije.
potom galaxy s,cija je cena 38k i 27k u mojim paketima.cena bez ugovora 67k??wft
potom krenem da ciljam visoko i vidim da je cena galaxy s2 u paketima 46 i 39 hiljada.
ove cene se pre svega pomalo cudno skaliraju prema paketima,a drugo,ne razumem kako s2 moze da bude skuplji od s modela za samo 8 ili 12 hiljada?ko normalan bi u toj situaciji uzeo galaxy s?
cena ostalih modela visoke klase,dakle nokia e7,htc sensation je manje vise ista sa cenom galaxy s2 modela,pri cemu bez ugovora svi kostaju 70k ,znaci 3 hiljade skuplje od galaxy s-a.
zaista mi nije jasno koji strucnjak formira cene,ali svaka mu cast.i zanimam me da li taj isti covek zna ista o ceni telefona na realnom trzistu.gledao sam i cene jeftinijih modela,i uopste necu da komentarisem...
i naravno,ostaje pitanje da li oni imaju te telefone u prodavnici(mislim pre svega na s2,delom na sensation) ili cu ako odem dobiti obavestenje da ce me obavestiti prilikom sledece isporuke koja ce se desiti nikada,jer za takve slucajeve znam
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke