Prikaz jedne poruke
Stara 22.3.2009, 5:16   #20
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: [Dolphin] Resident Evil Remake i Resident Evil Zero konačno igrivi

Pa vrlo moguce... Nista, kad bacis format, apdejtuj lepo sve redom pa ce verovatno to biti to.
Sto se tice dzojpeda, meni onaj njoy 0.4 plugin zeza, u svakoj verziji do sad... Probaj da koristis nJoy 0.3, meni on shljaka sasvim lepo

Edit: Ako te i taj plugin bude zezao sto se tice dzojstika, probaj u njemu da namestis kontrole na tastaturi (samo stavi tamo da dpad bude na "custom"), pa onda u npr xpadderu podesi da ti svako dugme na tastaturi koje si iskoristio u kontrolama bude dodeljeno odgovarajucem tasteru na dzojstiku... Videces, lako je. Naravno, ta verzija je u najgorem slucaju ako ti ni jedan od pluginova ne radi kako treba. Sto se tice tog "pola ekran pola vindoz" cuda, to resavas onom opcijom "stretch to fit". Takodje gledaj da skines sa linka koji sam dao u proslom postu jos neku noviju verziju... Desi se da zapadne neka falicna ponekad na kojoj RE radi mnogo losije nego sto treba, ali hvala bogu Dolphin se apdejtuje dnevno pa to nije problem

Poslednja ispravka: WhenDarknessFalls (22.3.2009 u 5:32)
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke