Prikaz jedne poruke
Stara 9.2.2020, 0:58   #1004
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Ali naredni korak kontam da skocim jedan korak (nov KOMP) 1080p takodje na HIGH (FPS meni podrazumeva 30+) Meni bar...neki minimum za igranje.
Ja sam naručio 5700XT samo da bi iskusio ovu igru u što boljem izdanju na mom 1080p monitoru. Prekjuče sam po prvu put (obično to deštikliram, ali ovaj put sam na brzaka...) instalirao sa novim drajverima i GeFoece expirience. I video da može da se uključi overlay brojač FPS-a i pošto čekam dostavu 5700XT rekoh da vidim kako se moj 1060 bori sa ciframa.
Pošto su mi podešavanja u igri poprilično nabudžena i sama igra MENI deluje prelepo, bio sam zapanjen kad sam video da mi radi u rasponu od 20-35 FPS. I, što je najčudnije, nisam video nikakve probleme sa tim, tek kad padne ispod 17FPS vidim primetna seckanja. Sačuvam na jednom mestu i gledam kako brojač ide od 21 do 28 FPS. Smanjim podešavanja grafike, sve izgleda dosta slabije, FPS ide između 57-66, ali ja, ZAISTA, ne vidim ama baš nikakvu razliku u animacijama, osim što mi grafika izgleda ružnije.
No, dobro, tako je to sa godinama. Koliko sam se samo oduševljavao prvim Tomb Raiderom, današnja deca to TAKVO (640x480, bez 3D, na monitoru od 14") ne bi igrali ni da ih puškom teraš. A i ne volim pucačine, pa mi broj FPS-a nije bitan, sve dok osetno ne secka.

Poslednja ispravka: NastyB (9.2.2020 u 1:21)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke