Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2019, 10:18   #10
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: They Are Billions!

Počeo da igram u petak veče i meni je zabavna igra skroz, evo spucao sam već preko 10-ak sati za 2 dana a ne sećam se kada sam poslednji put to uradio. Kampanja je na challenging (100%) taman izazovne koliko treba, na veće težine ne smem i ne želim. Čišćenje Swarm-ova sa puteva mi je za sada najteže. Odigrao sam nekih ~7 misija za sada i u početku sam malo besneo kako lako pada kolonija zbog jednog jedinog propuštenog zombija ali polako se privikneš da to zapravo i jeste specifičnost koja nameće kako se igra i razmišlja. Zidovi i bunkovanje barem u ovim početcima nisu uvek neophodni i dobro raspoređene patrole odlično rade posao - samo se zaista moraju uvek zaštiti sve strane kampa bez zezanja.

Ono što mi se zaista ne sviđa je poptpuno odsustvo Save sistema jer neke veće misije zaista mogu da traju preko sat vremena, igra je ponekad napeta i neki mali propust dovede do infekcije... kraj i sve iznova. Ja ovde moram da priznam da koristim cheat koji se sastoji od toga da onih 2-3 puta u misiji kada igra napravi auto-save (nemam pojma čemu to inače služi jer ne postoji način u igri da ga iskoristite) ja napravim backup SAVE foldera i ako kiksnem vratim se na taj checkpoint umesto na početak. Igra ima dovoljno težine i zahrevnosti i bez tih veštačkih sati potrošenih iznova i iznova na rutinske zadatke početka misije - nije im to trebalo zaista.

Inače, potpuno slučajno se ispostavilo da krenem da igram a onda sinoć kupim SK i vidim da je opisana u ovom broju. Kao što sam već rekao - slažem se sa frustracijom oko save-a ali ne i sa ostalim negativnim utiscima. Gameplay nije nefer već samo traži specifičan pristup. Prvo sam se uplašio da pakao dolazi tek kasnije a onda vidim da ni Kuzma nije igrao baš dugo...
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke