Prikaz jedne poruke
Stara 7.4.2019, 2:44   #156
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Koliko ti je trebalo vremena za poslednjeg bossa? A i onog opcionog ako si ga ubio ( da ne spojlam znas o kome pricam).
Jos uvek igram, nisam stigao do kraja Zaboravio sam da napomenem, da ne pomislite da sam sve presao Ali sam sigurno presao vise od polovine.

Nego sam se osvrnuo na ove naslove i recenzije jer je vecina njih odustalo nakon samo par sati igre, ja sam evo vec preko pola i zaista nisam imao osecaj da je preteska ili preterano teza od DS-a. Pogotovu onolika kuknjava za onu babu, koja je meni bila izazovna ali daleko od cupanja kose i odustajanja. U pocetku to izgleda uzasno i onda kada krenes 2-3 puta onda nekako provalis kako i sta. Isto i za ostale bossove i mini-bossove

E sad, mozda i gresim pa mi se na kraju sve okrene za 180 stepeni, ali cisto sumnjam da bi i ti tezi bossovi na kraju toliko promenili misljenje pa da smatram da je sveukupno teza od prethodnika. Ako bude promene, javljam .

Za sada OK tezina, teska ali fer, i meni licno dosta rasterecenija od DS. U DS sam se preznojavao cak i dok istrazujem, samo sam cekao da me nesto sastavi sa zemljom iza ugla...U Sekiro sama borba ima dosta lufta pa cak iako zeznes nesto imas da pobegnes ili cak da se vratis u zivot pa opet razmisljas o povlacenju. Istrazivanje je ovde mnogo opustenije, po meni. DS kada te sastavi, to je to, opet Jovo nanovo
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
caine (7.4.2019)