Prikaz jedne poruke
Stara 15.12.2016, 17:09   #2
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Amazon Prime Video dostupan globalno

Evo ja sam danas već uzeo taj Free Trial od 7 dana, pri čemu se sa kartice skinuo 1€, pa čisto da znate da morate imati makar nešto na kartici radi probne transakcije. Planirao sam da uzmem tih 6 meseci, rekoh WTF kakav god da je, jeftin je, da se igram malo.

Verovatno je problem sa sadržajem isti kao kod Netflix-a i mi dobijamo samo fragment onoga što ima u Americi. Mada iako sam to očekivao uspeo sam da ostanem prilično razočaran. Izbor materijala je takoreći smešan. Njihovo lični materijal je prilično ograničen i neuporediv sa vrhunskim Netflix-ovim. Klasičnih TV serija jedva par naslova da ima. Filmova em nema nešto puno, em mi ne dozvoljavaju da ih gledam u HD jer mi nije sve u lancu kompatibino sa HDCP zaštitom.

Pozitivno je po meni što mogu da štelujem veličinu sabtitla i player reaguje na multimedia komande pa mogu da upravljam sa kauča, i to je sve. Sumnjam da bih ovo koristio i da je besplatno a kamoli da ga plaćam, prosto je presiromašno, barem za naše tržište. Netflix je mama za ovo.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke