Prikaz jedne poruke
Stara 3.8.2012, 19:46   #147
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Mozilla Firefox - sve verzije

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Ali pazi sad: stotine ljudi na svijetu koristi internet, zašto bi se Google baš interesovao za mene? Kakve te podatke može Google saznati o meni? Može vidjeti da ovdje razglabam do besvijesti o razlikama između browsera, može vidjeti da sam čestitao koleginici rođendan na FB (inače ne volim FB, koristim ga samo za faks), može vidjeti šta sam ja napisao na Banjaluka.com forumu u vezi piletine i može vidjeti da gledam kanadsku skrivenu kameru na YT.
Ako nemas nista da krijes, zasto ne drzis i vrata od kuce otkljucana? Zasto ne setas ulicom go? Zasto imas zavjese i roletne? Ljudi smo, i po pravilu svako krije nesto. E sad, da li to zanima ili ne zanima Google, prilicno je nebitno po meni, jer zasto im davati nepotrebnu moc time sto si dostupan. Samo zato sto "nece bas mene"? Meni je to prilicno nelogicno.
Citat:
Ne koristim kartice i slično i mislim da ja uopšte ne zanimam Google.
Ne pricam ja konkretno o tebi, vec pomenusmo prosjecnog korisnika. Mnooogo obicnih korisnika koristi i kartice i ima sta da radi na netu, sto ne mora bas da bude dostupno nekome kome ne mora.
Citat:
Još dvije mane za Firefox: svakih par sati zaboravi moj mail koji kucam kada se logujem na FB, pa moram opet kucati.
Remember password?

Sve u svemu, ponavljam - prosjecni korisnik neka radi kako hoce i kako je njemu lakse. Ali kad konkretno ja kad izvagam sve prednosti i mane, Firefox ce uvijek pobijediti, koliko god je Chrome "ljepsi" (sto je, naravno, podesivo), mozda intuitivniji i mozda brzi.
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke