Prikaz jedne poruke
Stara 19.10.2009, 16:57   #102
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Laptop do 500 eura

Pa dobro nije WoW toliko zahtevan.
Nego me interesuje u rangu sa kojom desktop grafickom karticom je ta GeForce 120M? Vidim da ima ddr2 memoriju kartica, pa ne znam koliko ce to uticati na performanse? Na nekom review ovog lapa, tj slicnog, ali isto asus, i isti pocetni deo naziva su rekli da je ta kartica negde u rangu sa 9600gt u desktop varijanti, sto je dobro, stavise, odlicno je.
Ako neko ima iskustva sa asus laptopovima samo da mi kaze kvalitet izrade kakav je, tastatura kakva je, i ekran, bio bih mu vecno zahvalan. Na slikama stvarno ekstra izgleda, ali ipak iskustvo iz prve ruke mi je najvrednije.
Hvala na predlozima!

Sto se tice ovog Acera, svidja mi se, ali da li je taj procesor Intel Dual Core kao sto pise, ili core 2 duo? Zato sto sam cuo da razlika izmedju ta 2 procesora, ako rade na istoj frekvenciji nije bas zanemarljiva.

Takodje, u vezi tog ASUSa, ne mora brat bas u native rezoluciji da igra sve igre. Nije on bas nesto zahtevan korisnik, a i kontam da se nece bas nesto videti razlika izmedju native i nesto nize rezolucije, zato sto je to ipak 17 inca ekran, a gustina rasporedjenosti pixela, da se tako izrazim je slicna kao na mom monitoru od 19".
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke