Prikaz jedne poruke
Stara 13.5.2007, 11:13   #7
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: Spajanje 4 instalaciona CD-a u jedan DVD

Citat:
ezenkiel kaže: Pregled poruke
Pozdrav !

Imam staru verziju avanture "The Longest Journey" koja dolazi na 4 CD-a. Želio bih je prebaciti na DVD, kako bih izbjegao korištenje 4 CD-a i njihovo mjenjanje u toku igranja. Korištenje imidža nije dobro rješenje, pošto se grafika poremeti kad sa ALT+TAB pređem na desktop, u virtual drive softveru (Daemon Tools, Alcohol 52%) ubacim novi imidž, i vratim se u igru. Zato bih volio da ne držim četiri ISO imidža na DVDu, nego da imam instalacioni DVD.

Pokušao sam da iskopiram sve CD-ove na jedan (prvi, instalacioni CD od igre). DVD sam nazvao imenom prvog CD-a. Instalacija sa novodobijenim DVD-om prođe bez problema. Takođe, igra se i startuje, odigram prvih nekoliko poglavlja, i onda ... zatraži CD 2 Kasnije, i CD-ove 3 i 4.

Da li neko zna kako da izvedem pomenuto spajanje ?

Unaprijed zahvalan
Nisam imao takvih iskustava da igra trazi vise diskova u toku igranja ali kada sam rezao 3 CD na jedan DVD(Juiced) ja sam sa svakog diska iskopirao tekstualni fajl autorun i sadrzaj svih njih redosledno stavio u jedan a sadrzaj diskova stavio u jedan folder a moze i svaki disk u folder posebno pa kada bi zatrazio disk ja bih mu rekao lokaciju i ok to je kod drugog slucaja a kod prvog nije trazio CD u toku instalacije vec je sve zavrsio sam.Sad da li ce tako moci u toku igre neznam.
Stojadin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke