tema: Windows 10
Prikaz jedne poruke
Stara 18.3.2018, 10:32   #3697
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

bachi @"Da ne pričam o "sitnim" začkoljicama tipa odjednom default browser više nije onaj koji si ti namestio, već se magično vratio na Edge, ili PDF koji je otvarao Adobe reader, sutra dan iz čista mira Edge otvara, wifi odjednom prestane da radi sa novim buildom, pa updatuj drajver, itd..."

Meni se ovo desilo pre par nedelja u firmi. Stiglo mi obavestenje da je povecan broj stampe u boji. Pogledam detaljnije. Sve PDF. Pogled dalje, sve korisnici koji imaju Windows 10. Obidjem prvog korisnika kad ono stoji def za otvarnja PDF Edge. Automatski se prebacilo kod svih na Edge. A Edge apsolutno ne slusa def podesavanja drajvera za stampu koja stoje na crno belo. Edge puca sve u boji (sem ako mu ne kazes drugacija, a podesavanja u edgu izgledju uzasno i nelogicno). Nekom je to smesan problem i pita se kako korisnik nije video ali 200 strana obicnog teksta isto se vidi i kad se stampa u boji i crno belo samo sto je cena x7. Mi placamo stampu u boji 7x vise nego crno belu. Ko ce to da plati sad. MS? Jok. Pritom smo legalni korisnici. Uzas.

EDGE se gurnuo samo kod korisnika koji su imali Adobe Acrobat DC. Kod korinsika koji su imali Nitro ostao je Nitro. Znaci tamo gde je free mogu da rade sta oce. Tamo gde si platio nece da se zezaju.

Ko je na 7 dok ne istekne, moze posle da predje na 8.1 dobro se pokazao. 7 istice jan.2020, a 8.1 jan.2023. Sem ako ne promene nesto.

Poslednja ispravka: Filip89x (18.3.2018 u 10:52)
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
Rockstar (18.3.2018)