Prikaz jedne poruke
Stara 25.1.2008, 12:50   #1
TechnicS_
Član
 
Član od: 25.1.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Thermaltake Xaser 2 ( vaskrsnuce ^^ )

elem, svi znate vec kako izgleda kuciste,

http://forum-hardtecs4u.com/old/2002...er2/index2.php

na zalost nisam slikao (moj primerak) dok je bio u kompletu ali ukratko... pocrkali svi cooleri, kuciste je izgrebano da ne mogu da vam opisem (bilo u jednoj firmi pa ga je maltretirao kako je ko hteo) vratanca se klimaju, nemam kljuc za bravice i fali mi jedno mesto gde se stavljaju hard diskovi... sve u svemu vredi 15e koje sam dao za njega i ako nista drugo, barem cu da ubijem dosadu na neko vreme... trenutno je crne boje, ali koje ce biti nakon farbanja ne znam (pomoc dobrodosla) takodje planiram da promenim senzore one na vrhu kucista, pa me zanima gde bih mogao da kupim one coolermaster (ne mogu se setim modela) koji se stave na mesto dvd/cd rom-a

razmisljam da pravim providnu stranicu pa me zanimaju vasa misljenja oko toga...

sam postupak rasturanja je bio manje vise lagan, trebalo je malo vise vremena da provalim kako se skidaju ovi roze nosaci coolera i dok sam ga raspertlovao (skino pop nitne sa gornje i donje strane kucista)

koje coolere mi savetujete da kupim umesto ovih osmica koje su pocrkale?

dok sam ga oprao trebalo mi je jedno sat ipo vremena da onu shtroku nagrizu hemikalije al dobro...

evo slike trenutnog stanja kucista hehe




...ajd pa tako, izvestavacu vas kako budu tekli radovi )
TechnicS_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke