Prikaz jedne poruke
Stara 4.9.2009, 19:23   #113
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Razgovori o fotografiji • Kako do boljeg snimka, do uspešnijeg rada

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
E stalno naglasavas koliko imas staza a nijednu nadprosecnu fotku da postavis To sto pominjes ogroman staz ti ne ide u prilog jer kad se tvoje fotke uporede sa mojima (3 meseca ozbiljnog fotkanja) onda (drugi nek sude, nije na meni da odredjujem cije su fotke bolje).... Jesam u prednosti sa dSLRom, pa sta , ko je rekao da nisam. Citaj malo, cak sam mu rekao da je sa kompaktom nemoguce to odratiti.

Glede alesandrove fotke. Em je preprzena, em nije dobro fokusirana, a posto si se uvatio za pregorelost onda da ti kazem da je trebala blenda da se ZAVRNE i dobijes pravilno exponiranu ili cak i podexp, mada se male razlike u exp sredjuju lako u PSu. a coveka...
Mislis da blena od F11 broja moze vise da se zavrne??? Pogledaj exif kod alesandrove fotke. Ne ti samo pricas i naravno da si nadmen i prepotentan sto se vidi iz tvog pisanja. Ja dajem cinjenice a ti pricas svoju pricu.
A sta je to za tebe dobra fotografija??? Jesi li ti taj ili bilo ko na forumu merodavan da to kaze.
A to sto se Steva javio u paru nimalo me ne cudi. On vec poodavno kritikuje moje makro cveca, a ljudi sa drugog foruma, traze da im dam te prosecne fotke okace na desk top.
Neki covek je trazio moju fotku sa oblacima za svoju samostalnu izlozbu da nesto radi sa njom. Zaboravio sam sta ali imam dokaza.
Fotke manastira kao razglednice i to je u opticaju.
Fotke u "Vecernjim novostima" i jos nekim velikim casopisima i to je naravno prosecnost.
Za sve imam dokument a vi tek kada nesto na tom polju uradite javite se.
Na PP dacu linkove ko ne veruje u ovo sto pisem.
A vi uzivajte i budite "glavni" na forumu koji sam ja zapoceo i izgradjivao sa jos nekolicinom saradnika od kojih su neki sada moderatori ili bili u to vreme. Tamo na "trulom zapadu" ove stvari se postuju. A novopridosli se dokazuju.

Cak i da sam okacio najgore fotke, na forumu sam od njegovog pocetka i trudio se da budem aktivan a ne pasivan, da bi vi sada imali gde da stavljate svoje fotke. I za to ima dokaza ovde na forumu.
A ako se nesto slazem, onda se slazem sa onim sto je covek napisao. Sta je tu smesno ako je istinito???
Medjutim u narednom postu izvaljuje netacne informacije kako samo namestis parametre i rokas sto je ponavljam apsolutno "netacno". Mozda dacno za njegov DSLR ali nije i za moj UZ. I cela poenta se vodi oko toga a ne oko kvaliteta mojih fotki.
Treba da vas je sramota sto vodite politiku i politizirate umesto da se usavrsavate da budete bolji i uspesniji.
Ja vam u to ime zelim puno srece - trebace vam....
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke