Prikaz jedne poruke
Stara 12.6.2019, 21:57   #11668
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Kod mene je u igrici kod FFB-a sve podeseno na pola. Ne znam sad koliko je merodavno da se oslanjam na tvoja podesavanja jer ti imas skroz drugi i dosta skuplji i ozbiljniji volan. Ono sto mi se svidja jeste to kada je kamion ugasen, onda je volan dosta tesko namotati sto je i realno. Problem nastaje kada upalim kamion i volan postane dosta lagan za okretanje. Voleo bih da su te sile malo jace, tj. da mi se volan u krivinama malo vise "suprostavlja okretanju". I ono sto mi se najvise ne svidja jeste efekat FFB-a na pojedinim mestima. Npr. kada naletim na lezeci policajac, ili na prugu, ili kada vozim po makadamu, ili kada udarim u auto itd. Ja npr. udarim u auto i volan ostane miran, kao da se nista niej desilo. Takodje pretpostavljam da bi volan trebalo malo da vibrira pri vecim obrtajima ili kada se kamion penje uzbrdo. Igrao sam LFS, pa mi je posle njega ovo u ETS malo zasmetalo. Tamo kada vozim po nazubljenim linijama, kada driftgujem, kada vozim po neravnom putu, kada udarim u ogradu, volan na sve to reaguje i oseti se pod rukom.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke