tema: DiRT Rally
Prikaz jedne poruke
Stara 12.12.2015, 19:21   #26
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 928
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: DiRT Rally

Ako igraš na gamepadu pouključuj sve pomoći na max. Može i bez njih da se vozi, ali nema razloga maltretirati se, kad svejedno nisi hardcore na gamepadu

Steering sensitiviy na 85, Steering linearity na 25.
Ali to je kako kome odgovara..I kad se to menja, zar se i ne menja zapravo fizički model upravljivosti automobila koji voziš? Ako je zamišljeno da je igra takva da imaš različite automobile, različite upravljivosti, čemu onda ovo. A opet na defaultu npr. C4 ne mogu 5 kilometara da vratim na pravac, koliko je neosetljivo skretanje..

Nisam još probao karijeru u full verziji, ali poslednje što sam igrao meni je jednostavno preteško.

Kažu ljudi da se baš lepo vozi na gamepadu i stvarno je tako. Ali ako voziš pažljivo i sporo. Fino je i uživaš, al' si poslednji u plasmanu

Kolega i ja smo dve nedelje vozili samo Pawnt Mar, Wels stazu, najbolje vreme je bilo 3:00. Sa Minijem.
A da bi bio prvi na najlakšem nivou, mislim da treba ispod 2:54. (to je bilo u poslednjoj verziji pre ful igre).

Probao sam i sa volanom, Logitech Formula Force EX, ali neudobno mi je, radije vozim amaterski sa gamepadom iz fotelje. Jeste sigurno precizniji volan, ali ne pravi neku ogromnu razliku. Možda tek neki volan koji košta kao polovan Golf 3.

Ako je neko zainteresovan da proba Wels, Pawnt Mar sprint stazu sa Mini Countrymanom pa da kaže vreme, čisto da vidim da li ima smisla da igram.

Jer ovako, kad god upalim igru, samo se slupam dvesta puta i ugasim.
A nije da nisam solidno vozio i RBR i svaki drugi reli do sada..

Poslednja ispravka: real022 (12.12.2015 u 19:50)
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku real022 na korisnoj poruci:
doctor (12.12.2015)