Prikaz jedne poruke
Stara 23.1.2020, 9:45   #29
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: Win 8.1 vs. Win 10

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Hehe, znači na tebe marketing ima dobar uticaj Meni se godinama na poslu javlja povremeno tako neko upozorenje za XP, a ja ni prstom nisam mrdnuo
Ma kakav marketing, nego "developeri" aplikacija koje moje mušterije koriste. Održavanje sistema malim privrednicima, od kojih su pojedini u grafičko multimedijalnim vodama, a kompovi na kojima su bile "blaženopočivše", legalno plaćene Win 7-ice, odjednom odbijaju da pokrenu plaćene aplikacije (Phototozoom, npr) jer iste traže 10-ku.

Da ne govorim o "kilavom" podizanju i još kilavijem "gašenju" kompova sa sedmicom (uprkos SSD-u) nakon prošlogodišnjih updejtova.

Naravno, sada će isti, tj moje mušterije da "psuju" 10-ku, jer su kupili verzije koje su mogli, a te se na svakih pola godine ugoje, deformišu i razdrndaju sistem.

Rešenje da to izbegnu je verzija 10-ke koja radi odlično, ali nije dostupna za legalnu kupovinu...

Radi se, a verujem da većina to zna, o LTSC verziji, koju M$ ne maltretira "plastičnm hirurgijom" na svakih pola godine, i kojoj zaista ne fali ništa sem onoga što fali i ostalim verzijama, a to je flat dizajn interfejsa. Uostalom, kakav je dizajn Linuxovih desktop okruženja danas? Isti takav, jer oni jedni od drugih kopiraju.
DArthShone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke