tema: God of War
Prikaz jedne poruke
Stara 17.1.2022, 22:03   #162
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: God of War

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
Zamisli da je ostao klasični H&S u 2022 godini.
Mislis 2018
Devil May Cry 5?

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Razumem ja ukus itd, ali mislim da debelo gresis. Sve ovo sto si naveo ne vazi za celu igru, jer si igrao pocetak. Skakanje i nije toliko bitno a kamera je tu sa razlogom i treba malo navikavanja.
Ne vidim sta moze da opravda onu kameru. Stvarno. Poceo sam da okrecem ledja neprijateljima koji bacaju vatrene kugle jer je bukvalno nemoguce videti od Kratosovih ledja i neprijatelja ispred sta rade strelci pa moras da se uzdas u one glupave sarene trouglice. Igrao sam na najvecem nivou tezine, stigao i jedva presao
Spoiler za spoiler:
kad klinac krene preko onog mosta i upadne u jamu punu zombija

i poginu sam jedno 10 puta dok nisam poceo to da radim. Bukvalno ne mogu da se setim igre iz treceg lica gde je kamera toliko blizu.

Takodje ne postoji nikakav sistem (barem ne predvidiv i objasnjen igracu) kako funkcionise stagger i hyper armor kod neprijatelja. Nekada odradim ceo r1 kombo, lansiram ih i zongliram do smrti bez problema, nekada se iscupaju vec posle prvog r1 i krenu u udarac koji ima apsolutni hyper-armor, nekada uspem da vezem dva-tri udarca. Isti neprijatelji, krecem kombo posle parry, bukvalno iste situacije drugaciji ishodi. A kad se neprijatelji morfuju u veci level nemas nikakav stagger i uvek imaju hyper armor pa je jednostavno smor, r1 dodge-r1 dodge-r1 dodge itd itd.

Dacu igri jos jednu sansu kad padne cena i izadju neki modovi da srede kameru, ali za sada strasno razocarenje.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke