Prikaz jedne poruke
Stara 10.4.2016, 1:41   #1
Mare13
Član
 
Član od: 4.12.2007.
Poruke: 345
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Windows 7 problem

Pozdrav, imam jedan iritirajuci problem sa kompom, ili sa windows-om, ne znam ni sam.

Desava mi se povremeno dok sam na netu da Chrome zapuca, kad hocu da otvorim neku stranicu vrti samo gore loading ikonica, dole pise ceka se kes. I to traje oko minut i onda nastavi sa otvaranjem stranice. Ne bih rekao da je problem u samom Chrome-u, jer mi za to vreme i Aimp ne radi, muzika prestane a ja mogu da koristim desktop, klikcem itd.

Takodje mislim da ne dolazi do prekida interneta jer se na ikonici nikad ne pojavljuje onaj uzvicnik kao kad nestane konekcije. Jedan primer recimo, ulogovan sam na fb i hocu da se izlogujem, kliknem log out i onda se to desi, vrti loading, muzika stane i to traje taj minut. A ja za to vreme mogu da spustim chrome i radim nesto na desktopu.

Nemam ideju do cega bi moglo biti, komp se nikad ne restartuje, cist je sto se tice virusa, sveze instaliran Win 7 jer sam mislio da je prosli pravio taj problem. Jako mi smeta jer radim na ovom komp-u, u Wordpressu, dakle stalno sam u browseru, pa ako neko ima ideju sta bi moglo biti, hvala unapred
Mare13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke