Prikaz jedne poruke
Stara 14.1.2008, 18:09   #20
mickoni981
Novi član
 
Član od: 10.1.2008.
Lokacija: Vrbas
Poruke: 4
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: prenos Hard diska

Malo se odlutalo od teme al dobro.

Moja iskustva :

Prvo sam uzeo usb 1 Gb flash i zezao se njim ali mozes prebaciti samo jedan film na cd ili nesto zike.

Onda sam dobio 2 Gb koji je malo popravio situaciju ali tek kad sam uzeo 4 Gb imalo je smisla otici kod nekoga na caj i kolacice i skinuti mu neke podatke.

E onda zlatno doba pre 3 godine uzmem neki kineski rack i u njega stavim 120 Gb 16 Mb maxtor. I cvrkuce samo tako. Ima i usb 2.0 i firewire kabl. Firewire je bolji ali na moju zalost jako mali broj mojih prijatelja ima plocu sa njim. Njegova brzina je do 1 Gbit/s. Bruka kako je brz. Prosecna brzina usb je oko 30-31-32-33 Mb sto u prevodu znaci oko 2 Gb po minutu. Ceo hard se kopira za oko 1 sat. Milina.


Moja preporuka ako budes uzimao ovako nesto jeste neki od ovih novijih 3.5" eksternih hard diskova od minimum 320 a najbolje 500 Gb. Mislim da ce biti jako tesko da tako nesto napunis a neces vise dolaziti u situaciju da negde nemas mesta. Ja sam se nasao u belaju kada sam od druga doneo ceo serijal Oz city plus jos nesto filmova a nije mogao da mi stane serijal simsponovih. Tako da cim ovo narezem eto mene opet kod njega.
mickoni981 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mickoni981 na korisnoj poruci:
Master Neo (14.1.2008)