Prikaz jedne poruke
Stara 20.7.2018, 16:09   #1
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Pitanje U vezi Behringer Umc22 i uopsteno audio interface-a

1. Interesuje me koliko bi po vama bilo isplativo nabaviti u neko dogledno vreme spomenuti Behringer umc22 Link ili pak neki slican audio interface a da se koristi kao dac/amp combo sa Isk HF2010 to bi bio jedini zadatak koji bi ispunjavao uredjaj.



Za razliku od zvucnih i dac/amps comboa o kojima sam dugo dugo drljao svugde o Audio Interface uredjajima znam virtuelno blizu 0

Pa mi je malo sa jedne strane nezgodno da uzimam nesto od cega necu koristiti vecinu ostalih portova/mic preamps i td tj nedorastao sam uredjaju. Ne znam iskreno koliko je izlaz na takvim uredjajima potentan posto nema nikavih informacija o ouput impedance, nivoima voltaze pri razlicitoj omazi kao ni mw info dok za sam Dac kolko sam gledao sa nekih klipova kazu da nije nesto ni losiji od focusrite scarlett solo koji se kod nas valja za 100e .


Medjutim zapalo mi je za oko posto je cena relativno pristojna a cenim da bi trebalo da jos vise unapredi, stanje sa Isk premda sam i sada veoma zadovoljan sa Xifi Go Pro kao izvorom lepo to gura sluske sto se kvaliteta a i outputa tice odlicno je sve to i sto se tice portabilnosti tice svugde mogu vukljam jos sa Fiio A1 ponekad u kombinaciji.


Ali naravno kako to obicno biva kad neko zagrize kolac koji ranije nije probao obicno je otvoren i za repete.

Toliko sam odusevljen sluskama da sam se nakon ko zna koliko sesija sa kezom zapitao sta bi tek bilo da im se priblizim limitu onog sto mogu teraju .
2.

S druge strane druga neka varijanta za home only use bi mi bila Creative Omni, volim sto je eksterna jos ima 2 mikrofona vec ugradjena unutra pa je zgodno resenje kad zafali i to, premda ne racunam na bog zna kakav quality istih,najglavnije je sto je Amp unutra slican kolko sam citao kao i Soundblaster Z,pa mi to uliva poverenje da bi takva neka karta izvlacila prakticno the most of it za HF2010 . Cena je osetno veca u odnosu na behringer though al ne svemirski veca.

Citao sam recenzije gde je uparivana sa Hd 650/HD600/DT990 250ohm verzija i cak jednim Yamaha YH100 koje vaze da su veoma teske za drive, i samo kod ovih poslednjih je review lik rekao da su slightly under powered u odnosu na neko njegovo custom pojacalo pa se postavlja kao safe bet s obzirom da je U7 skuplja sada od spomenute za 2500- 3000+ .


3. Svestan sam i da postoje Dac/amp combo uredjaji Fx 3/FX 6 sa KP od tamo nekog lika ali to sigurno nema garanciju nikakvu pa ako nesto nastrada (premda kontam da tu jedino moze cela plocica da ode ) mogu da se pozdravim i bacim u kantu.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke