Prikaz jedne poruke
Stara 30.1.2019, 18:34   #33
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Pomoć oko unapredjivanja kompa

ja vec 4 godine imam amd fm2+ platformu i amd athlon860k procesor i solidan je za gejming to jest mogu sve igre al u smislu nekog kezual gejminga znaci moze u nekim igrama na hihgh u nekim na medium podesavanjima uz dobru budzet graficku ako nemas preterana ocekivanja


sto se tice fm2+ platforme ja bi savetovao ako sklapas komp na duze staze zaobidji to to polako zastareva i nemoze se nadogradjivati


ili nesto od intel platforme ili amd4 platforme nesto sto se kaze frisko(novo)da se uklopis u budzet
gledaj da imas na procesoru minimum 4 fizicka jezgra i naravno sve vuce jedno za drugim ako je budzet procesor najvise isplativo ti je dobra budzet graficka da bi iskoristio maksimalno znam x primera ljudi su kupovali najeftiniji procesor i maticnu a posle digli kredit za graficku kartu pa posle kukali pa ja ovo nisam ocekivao sto sad grafika nije bolja


razumem sve da se nema uvek novaca i da amd athlon i ta maticna izgleda na prvu loptu kao povoljna kupovina fm2+ al ako malo zastanes i stavis na papir videces da na malo duze nije ,nemoze se nadograditi i zastareva jednostavno gazi vreme svoje
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke