Prikaz jedne poruke
Stara 3.8.2011, 17:51   #16
alexandar87
Član
 
Član od: 12.2.2010.
Lokacija: Kurtina čuka
Poruke: 330
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Igrice - zavisnost bolest ili trece

I sta je uzrok smrti tog Britanca?Preterano igranje igrica?Ljudi umiru na wc soljama,na nogama,stolici,krevetu...Kakvo je ludo vreme doslo, nista me ne cudi, ali da je toliko igranje dovelo do smrti, ne verujem. Uvek ima pametnijih stvari od igrica koje igramo godinama.Zivim na selu i verujte da od igara ima mnooogo pametnijih, a i neophodnih stvari koje moraju da se urade, koje trebaju biti prece od igara.Lepo sam mogao tih par godina da radim i pomazem mojima,a ne da bleim u monitor po celi dan i noc,a oni da crnce da bi meni bilo fino.Naravno, nisam ni ja zapostavaljao obaveze, radio sam koliko sam mogao,ali sam i cepao FM, sto je, po meni jedna teska zaraza, od svih igara.Sedis i dovodis igrace,prodajes,pravis tim i gledas u kruzice (sada vec i 3d figure)... sto sam kasnije shvatio.Ali svaka igra je na svoj nacin specificna i zanimljiva,jer da nisu ne bi ih ni igrali,a ne bi se ni pravile...Sada, sa 24 godina koliko imam i da igram 7-8h pa navise,sta bi rekli za mene oni koji ne igraju igrice i koji nisu nikada igrali,ili zreli ljudi u godinama koji su samo radili i radili? " Ti nisi normalan,idi da se lecis..." Ma daa,pravac klinika.Kao sto sam rekao,to je stvar navike a ne zavisnost.
alexandar87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke