Prikaz jedne poruke
Stara 24.9.2011, 11:54   #932
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Deus Ex 3

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Banalna definicija RP igre: igra u kojoj postoji lik koji leveluje i budže mu se sposobnosti.
Očigledno je da ne znaš šta je RPG, ili si pogrešno shvatio RP igre.
Uostalom, možda si samo trol koji potpaljuje poštenu gamersku populaciju na ovom ozbiljnom forumu.
Banalna definicija RPa je igranje uloga, sto sam naziv kaze i sto sam vise puta lepo objasnio na ovom podforumu, po tebi je jedan Godfather RPG jer mozes da budzis lika, come on, C&C je sve u RPGu ako ga nema u dovoljnoj meri igra nije RPG mozes ti da budzis lika koliko hoces.

Uzgred muka mi je od "RPG elementa", "action RPGa" i svih ostalih nedavno izmisljenih termina koji se oslanjaju na misljenje koj ei ti delis. Akcioni RPG apsolutno nista ne znaci pogotovo kad se primenjuje na tipa Witchera, sta cRPG mora da ima nevidljive kockice? Kockice su izmislili ljudi za stoni RPG jer nisu mogli drugacije da odrade borbu da bude uvrljiva i postena. cRPG nije isto sto i stoni RPG, zato mi je muka od npr D'n'D cRPGeva jer pravila jednostavno nisu prilagodjena za to i komp nema tu fleksibilnost kao zivi GM koji moze da modifikuje pravila kako bi odgovarali trenutnoj partiji.

Poslednja ispravka: Equilibrium (24.9.2011 u 12:03)
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke