Prikaz jedne poruke
Stara 14.3.2019, 18:26   #27
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Xiaomi note 5 3/32 ili Xiaomi Redmi S2 4/64

Citat:
tref kaže: Pregled poruke
Nemam nikakvih bagova sa Mi A1, sve radi kako treba. Baterija 5h Sot, dnevno, na RN5 je 8.5H Sot. Kazem ima fora za Gcam na adroidu PIE, na xda ima fora, mada Gcam poboljsava slike samo nocne, po dobrom svetlu su cak prirodnije i sa vise svetla na stock kameri. Jedina prava mana kamere, nema nikakvu stabilizaciju ni pri slikanju, ni pri video zapisu. Dok RN5 ima EIS. Pa video zapis je boljeg kvaliteta, dok su fotke tu negde, MI A1 ima 4K fabricki i ima full manuel mod slikanja, dok RN5 nema 4k fabricki, niti manuelna podesavanja pri slikanju.
da dodam samo za RN5 da 4k savrseno radi sa "open camera"-om (racunajuci EIS), bez rutovanja i bilo kakvih zezancija.
stock ima i 1080p/60fps mod, a na google play-u ima par aplikacija koje ti daju manuelne kontrole (bacon camera i fv-5), doduse bez HHT mode-a koji ima stock i nezamenljiv je (u slabijem osvetljenju opali fise fotki za izuzetno kratko vreme i spoji ih u jednu).

mada, dzabe pricamo ako ti je velicina tolika prepreka.
nego uzmes lepo onu torbicu i gurnes u nju umesto sve u dzep. bar ja dok stavim novcanik, telefon i kljuceve po dzepovima, pazeci da kljuceve i telefon razdvajam... na kraju mi lakse da samo torbicu u dijagonalu preko ramena. ni ne oseti se.
e sad, ako hoces da budes "kul" i da je nemas...
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke