Prikaz jedne poruke
Stara 18.5.2010, 0:21   #137
laki1991
Veteran
 
Član od: 6.9.2009.
Lokacija: NBgd
Poruke: 757
Zahvalnice: 166
Zahvaljeno 32 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Omiljeni cRPG

Eh... kakva lista, sve sami dragulji PC igracke industrije. Igre koje su mi detinjstvo ucinile predivnim Odmah da kazem, veliki sam zaludjenik za rpg zanr.
- Fallout 2 : U 6 razredu ( tek kupio komp ) otisao kod druga, gledam sta ima na polici od igara i naletim na prasnjavu kutiju Fallout 2, vidim lep omot uzmem je ( iako mi drug govorio da je glupost i da tu skuplja prasinu vec duze vreme ) i sutradan me vec nije bilo u skoli ( prvi deo nisam igrao )
- Baldurs Gate : U to vreme sam citao razne pc casopise ( vecinom hrvatske ) i naleteo na informaciju da je BG uz Fallout jedan od najboljih rpg igara. I tako sam zamolio druga da mi skine sa neta i sve ostalo su nepospavane noci ( drugi deo nisam igrao )
- TES : Morowind nikada nisam igrao, a toliko sam citao recenzija o njemu i njegovim expanzijama , al eto nikako ga nisam mogao nabaviti. Koga god da pitam svi me bledo gledaju Oblivion sam naravno igrao 2006 kada se o njemu pricalo da se nemoze igrati ako nemate bogatu tetku u americi , ja te price nisam slusao pa sam ga igrao na low u 40 fps ( i jedini rpg koji sam igrao sa citovima )
- Gothic : Samo 3 deo , citao recenzije , video da igra ima velikih tehnickih mana, ali me to nije sprecilo da je kupim. A tad je bas poceo letnji raspust , ah.. 2 predivna meseca.
Ovi ostali rpg kao planescape ili nwn sam igrao ali veoma kratko. Na listi nema Dungeon Siege 2 zbog koga sam imao 5 jedinica na kraju 1 godine i komp nisam video 3 meseca ( dobi sam ban od caleta )
Svaki rpg volim na neki nacin, ali sam glasao za G3. Nekako mi je on pruzio najvise sati igranja, a koliko sam samo trazio Xardasa, puna 2 meseca prikupljao informacije o njemu , nisam tada imao internet pa da trazim walkthrough, a ni drugove koji bi igrali rpg zanr i pomogli mi.
laki1991 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke