Prikaz jedne poruke
Stara 27.3.2012, 12:58   #13
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: The Legend of Zelda

Prva Zelda igra i jedina koju sam malo više igrao je Link to Past koju sam igrao preko emulatora negde u periodu kad sam išao u srednju školu. U početku mi se bila jako dopala, skoro sve u vezi nje, ali je nikada nisam završio.
Naime, u to vreme je moj ćale pravio nekakvo domaće vino, koje je čuvao u buretu u podrumu, i ja sam imao običaj/ritual da noću natočim litar-dva i da pijuckam i igram Zeldu. To mi je sve bilo neizmerno zabavno, ali se javljao problem u tome da svaki put kada bih nastavio nisam mogao da se setim šta sam igrao prethodni put A s obzirom koliko je igra "lavirintasta" to je vremenom postajao problem. Na kraju sam se izgubio u onom mračnom svetu, i jednom sam lutao satima tražeći jedan item i sasvim slučajno našao neki skroz drugi i tada sam digao ruke od igre

Probao sam kasnije i neke druge verzije, ali mi se nisu dopale. Sve 2D verzije su bukvalno na istu foru, a ove 3D za N64 mi se jednostavno ne sviđaju.

Tako da i za Zeldu važi isto kao i za jRPG: sviđa mi se ideja, ali mi se ne sviđaju same igre toliko.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke