Prikaz jedne poruke
Stara 3.7.2008, 9:43   #1
drumski_razbojnik
Novi član
 
Član od: 3.7.2008.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Trojanac koji zagusuje internet konekciju

prvo da vas sve pozdravim... imam problem koji me ubija u pojam... prije par dana sam pokupio neki virus na netu... pokusao sam ga na sve nacine ukloniti i nisam mogao.. morao sam reinstalirati sistem... poslije toga ostao je opet na kompu ali sam ga Pandom IS 2008 uklonio.. bila su dva virusa :Restart i jos neki ne znam tacno... uklonio sam ih, preskanirao sa par drugih antvirusa i nema nista... mene sad muci nesto drugo pa ako mozete da pomognete.. primjetio sam da mi konekciju nesto ili "neko" vuce... tj znatno je usporava... kad sam ubacio net limiter 2 nasao sam da mi fajl svchost.exe (C:/Windows/system32/svchost.exe) vuce to... limitirao sam ga na najmanje sto sam mogao i ajmo reci da se konekcija vratila ali i dalje pokusava sa vise linkova da konekciju uzima... sta da radim... kompijuter mi sluzi i za posao, na njemu imam pun hdd potrebnih stvari koje ne smiju da odu dalje i da se sire!? gledao sam po drugim sajtovima tj internetu i nasao na par mijesta da je moguce da je to Trojanac?
drumski_razbojnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke