Prikaz jedne poruke
Stara 3.11.2017, 16:30   #2386
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Runes of Magic

Vidi vidi jos se prati ovaj thread. Ja sam u medjuvremenu bio aktivan u Wildstaru sa cool domacom ekipom, Balkan Gear ... stavio sam neke video kako smo raidovali. Ima tu par anegdota ali nisu za forum SK (hint: imali smo jednog bugarina koji je bolje razumeo srpski nego engleski). Wildstar nije bio p2w, dobro smo igrali, lepa ekipica bila i sad se cujemo. Tu je mislim doslo do zamora sadrzajem jer se ceo endgame svodio na 5 dungeona i 2 raida (plus jedan 2 boss raid koji nismo ni stigli da radimo). Raidovi su teski ali su vrh.
Falilo je contenta koji nagradjuje igraca ali nije previse zahtevan. "Dapace" (sto bi reko her Zika) NCSoft je izvukao kabl sa finansijama i van tog osnovnog contenta nisu ni razvijali nista. Sad igra pluta na talasu nostalgije i dok ima aktivnih igraca koji zele da prodju kroz igru vrtece se, do finalnog gasenja.

Posle raspada neko vreme sam bio u Revelation Online ... ali tu je tezak p2w. Kolega no-lajfer igrao maga 18k dps uz idealnu rotaciju - i onda neki stranac p2w tenk u dps speku skemba 30k average dps single target na bosa - i ovaj moj odustane, odprilike u to vreme smo svi quit u mesec dana. Da ne spominjem da je svima bio malko odbojan preterano kineski shmek igre.

Malo se zezam LoL, GW2 f2p ponekad upalim Ws da pogledam rewards (ali ne igram) i tako...

O runama ne razmisljam. Kad ocu da vidim rune pogledam slike na facebook strani. (steta nisam tada snimao video raidove itd.)
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke